Elektroporacja mikroigłowa

Mikronakłuwanie NovaPen

Mikronakłuwanie NovaPen

Mikronakłuwanie NovaPen z elektroporacją na owłosionej skórze głowy. Doskonałe efekty po zabiegach na owłosionej skórze głowy potwierdzili specjaliści w zakresie trychologii.

Samo mikronakłuwanie na skórę głowy owłosionej według trychologów nie powinno być głębsze niż 0,25-0,4 mm. Głębokość 0,5 mm stosuje się, gdy Pacjent ma bardzo gęste włosy. Skóra na głowie ma grubość 0,4-0,5 mm, więc nie można bezpiecznie nakłuwać na większą głębokość. W związku z tym nie zaleca się stosowania dermarollerów, mało precyzyjnych metod, ponieważ mogą one uszkodzić włosy łamiąc je lub nawet wyrywać, a głębsze niż 0,4mm mikronakłuwanie może uszkodzić mieszki włosowe.

Dzięki mikronakłuwaniu z elektroporacją nakłuwając nawet na małych, bezpiecznych głębokościach, powierzchownie uzyskuje się znacznie lepsze rezultaty niż jakimikolwiek dotychczasowymi urządzeniami do mikronakłuwania. Samo mikronakłuwanie pomaga aplikowanemu preparatowi pokonać jedynie warstwę rogową. Ale dzięki zastosowaniu w urządzeniu EPN igieł-elektrod (wykonane z japońskiej stali chirurgicznej, powlekanej złotem) w trakcie mikronakłuwania przepływa impuls elektryczny (elektroporacja), którego działanie powoduje wchłanianie preparatu do skóry 3-4 razy głębsze niż w przypadku samego mikronakłuwania.

Co to daje? Dzięki urządzeniu preparat przenika do przestrzeni międzykomórkowej, a elektroporacja pomaga przedostać się mu przez kanały jonowe bezpośrednio do komórki. To jest jedyna skuteczna metoda, żeby preparat przedostał się w głąb komórki przez błonę komórkową, której zadaniem jest utrzymanie homeostazy.

Urządzenie wyposażone jest w kontrolę czasu zabiegu co jest bardzo ważne, gdy pracuje się ze znieczuleniem by zdążyć wykonać zabieg przed końcem działania znieczulenia.

Jedną z wielu możliwości zastosowania urządzenia jest praca odpowiednio płytko, wykonując zabieg odświeżający albo praca na trądziku. To innowacyjne urządzenie jest rewelacyjne m.in. do pracy na powierzchni, na teksturze, przebarwieniach na przykład retinolem czy kwasem hialuronowym. Wykopięcia i zagęszczenia skóry jest spektakularny, widać wyraźne wypłycenie bruzd nosowo-wargowych. Dlatego jest to bezpieczna, naturalna i bez powikłań alternatywa dla m.in. wypełniaczy. Wykonując mikronakłuwanie z elektroporacją i koktajlami uzyskuje się znacznie lepsze efekty niż innymi derma penami. Efekt napięcia i zagęszczenia skóry jest spektakularny, widać wyraźne wypłycenie bruzd nosowo-wargowych. Dlatego jest to bezpieczna, naturalna i bez powikłań alternatywa dla m.in. wypełniaczy.

Efekt napięcia i zagęszczenia skóry jest spektakularny, widać wyraźne wypłycenie bruzd nosowo-wargowych. Dlatego jest to bezpieczna, naturalna i bez powikłań alternatywa dla m.in. wypełniaczy.

Elektroporacja mikroigłowa Innowacyjny system łączący skuteczność elektroporacji i mikronakłuwania. Certyfikat CE Medyczny.

 

PRZEZNACZENIE:

owłosiona skóra głowy

skóra twarzy i ciała

Okres rekonwalescencji: do 3 dni.

 

ZASTOSOWANIE:

redukcja blizn zanikowych i rozstępów

redukcja zmian potrądzikowych

redukcja przebarwień (melasma)

poprawa kolorytu skóry

poprawa tekstury skóry

aktywny trądzik

redukcja wypadania włosów

wzmocnienie struktury włosa

 

CENA: zapytaj przedstawiciela >>>

Niewielkie ryzyko powikłań. Dzięki braku wysokiej temperatury uwalniane są czynniki wzrostu pochodzenia płytkowego. Przenikanie substancji aktywnych z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórki dzięki elektroporacji.

BeautyNova Concept

Umów się na bezpłatne szkolenie
oraz prezentację Naszych preparatów

Kontakt

BeautyNova
Concept

  • Obrońców Wybrzeża 7/6, 80-398 Gdańsk

  • +48 889 609 690

  • beautynovaconcept.eu@gmail.com

Formularz kontaktowy

Masz pytanie?
napisz do nas