+48 660 440 967
dla branży Beauty Profesjonalne urządzenia i preparaty dla branży Beauty Profesjonalne urządzenia i preparaty KONTAKT KONTAKT

BeautyNova Concept

Liczy się Twój czas

Jesteśmy zespołem z doświadczeniem, pasją i ogromną energią do działania, który w szeroko rozumianej branży beauty działa zawodowo już od wielu lat. Dlaczego BeautyNova? Bo wiemy czego potrzebuje nasza branża.

Codziennie podnosimy poprzeczkę nie tylko w jakości dostarczanego sprzętu ale przede wszystkim w jakości obsługi naszych Klientów. Wyznajemy też motto, że zadowolenie z niskiej ceny mija zdecydowanie szybciej niż niezadowolenie z niskiej jakości produktu i obsługi.

BeautyNova Concept
sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie

Bezpłatnie urządzenie
zastępcze na czas naprawy
Wygodne
finansowanie
Darmowe pokazy
na terenie całego kraju
Bezpłatne szkolenie
z certyfikatem

BeautyNova Concept

Szkolenia
bezpłatne szkolenia

Oszczędzając Wasz cenny czas – szkolenia odbywają się na terenie całego kraju, bezpośrednio w Waszych gabinetach / salonach / klinikach.

Posiadamy również ośrodek szkoleniowy w centralnej Polsce SHE Monika Grzelak, 95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka 27/29, tel. 797-805-803 lub 691-355-445, w którym będą organizowane profesjonalne szkolenia z użyciem Naszym aparatur w większych grupach. Jest to zawsze szansa na wymianę doświadczeń oraz cennej wiedzy.

BeautyNova Concept

Bezpłatne urządzenie
na czas naprawy

Wiemy, jak ważne jest posiadanie urządzenia zastępczego na czas naprawy. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zapewniamy dostawę w 24h od momentu zgłoszenia usterki/awarii.

Kontakt telefoniczny
Telefon: +48 889 609 690
Zgłoszenie serwisowe
Zgłoś się do nas

Wiele lat doświadczenia pozwala nam dać Ci gwarancję sukcesu.

BeautyNova Concept

Umów się
na bezpłatne szkolenie

Kontakt

BeautyNova
Concept

  • Obrońców Wybrzeża 7/6, 80-398 Gdańsk

  • +48 889 609 690
  • biuro@beautynovaconcept.eu

Formularz kontaktowy

Masz pytanie?
napisz do nas